Echobon; Temiz fire süngerlerin, ince parçalara dönüştürülerek tekrar birleştirilmesi ile elde edilen yüksek yoğunluklu bir üründür. Yüksek yoğunluğu ve çok ince üretilebilmesi sayesinde ses yalıtımında kullanım kolaylığına sahiptir. Tavan ve duvarlarda kullanılabildiği gibi, döşemede, parke, halı ve şap altında ses ve ısı yalıtımını gerçekleştirir. Yüksek yoğunluğu sebebi ile özellikle düşük frekanslarda (bas seslerde) etkilidir.

KULLANIM ALANLARI; Akustik düzenlemelerde, Asma tavan üzerinde, Alçıpan arasında, Şap altında polietilen levha ile birlikte yüzer döşeme oluşturmak için, Karkasların vibrasyon yalıtımında, Titreşim sönümlenmesinde.

Echobon Sünger hemen hemen her uygulamada kullanılabilen oldukça geniş bir uygulama yelpazesi bulunan bir üründür. Tavan ses yalıtımı, Duvar Ses yalıtımı, Zemin Ses yalıtımı, Spor salonlarında çarpma duvarı ve çocuk oyun alanlarında da kullanılan bu ürün uygun maliyetli yüksek ses yalıtım değerlerine sahip bir üründür. Ürün yalıtım yapılmak istenen alanda üzerine alçıpan kaplanır veya akustik piramit sünger, akustik yumurta sünger gibi uygulamalar yapılarak son kat uygulaması tamamlanır. Bu uygulama ile ortamın ses yalıtımı ve akustik süngerlerle de akustik düzenlemesi tamamlanmış olur.

 

  • 100 – 150 kg/m³
  • Ses ve ısı yalıtımı.
  • Su geçirmez.
  • Alev geciktirici.
  • Mozaik desen granül karaşık renkte
  • 50 mm ve üzeri üretim mümkündür.
  • Ebatlar özel kesim mümkündür.

Üretim ve satış 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 10 – 20 – 30 – 40 – 50 – 60 – 70 – 80 – 90 – 100 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır. 10 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² satılır.

Üretim ve termin sürelerimiz standart ölçülerde 10 iş günü olan üretim süresine ek olarak 5 işgünü özel ebatlama ve termin süresine sahiptir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!