Alüminyumlu Balonlu, iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış ve arasında balon malzeme bulunan bir yalıtım malzemesidir. Alüminyumlu Balonlu Naylonun en önemli görevi ısı yalıtımı sağlamasıdır. Dış ve iç folyo katmanı reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtır. Ayrıca araç içerisine haşere girmesini, üremesini engeller.

Karavan, Prefabrik ve Çatı izolasyon uygulamalarında Bizofol balonlu alüminyum folyo silikon, akrilik veya su bazlı yapıştırıcı sürülerek boşluk bırakmadan tüm yüzeylere yapıştırılır.

ABA (170 gr.) Bizofol ABA olarak bilinen Alüminyumlu Balonlu iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış olan baloncuklu naylon malzemesinden oluşan bir yalıtım malzemesidir. Bu malzeme reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtır, araç ve bina içerisinde haşere üremesini engeller. ABA olarak kısaltılan ürün Çift tarafı 45 gr. Alüminyum folyo ile lamine edilen ortada 1 kat 80 gr. 3 katmanlı Balonlu naylondan oluşur. Alüminyum + Balonlu + Alüminyum şeklinde toplam m2 ağırlığı 170 gr. gelmektedir.

Bizofol ABBA olarak bilinen Alüminyumlu Balonlu iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış olan baloncuklu naylon malzemesinden oluşan bir yalıtım malzemesidir. Bu malzeme reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtır, araç ve bina içerisinde haşere üremesini engeller. ABBA olarak kısaltılan ürün Çift tarafı 45 gr. Alüminyum folyo ile lamine edilen ortada 2 kat 80 gr. 3 katmanlı Balonlu naylondan oluşur. Birleşenleri Alüminyum + Balonlu + Balonlu + Alüminyum şeklinde toplam m2 ağırlığı 250 gr. gelmektedir.

Balonlu alüminyum folyo kaplamalı izlasyon malzemesi farklı katman (AB, ABA VE ABBA) seçeneklerine sahiptir.

  • Toksik ve kanserojen değildir
  • Mantar ve küfe karşı dayanımlıdır
  • Temiz, hafif, kurulumu kolaydır
  • Konvektif ve kondüktif ısı yalıtımı

Karavanlarda Duvar, Tavan ve Zemin yalıtımlarında kolayca uygulanabilmektedir. Prefabriklerde genel olarak Duvar ve Zeminde istenirse Çatı yalıtımlarında kolaylıkla uygulanmaktadır.

Çadır imalatında, çatı izolasyonlarında ve Soğuk Zincir paketleme ve Konteyner yalıtımının yanı sıra Oto güneşlik olarak kullanılabilmektedir. Uygulaması benzer ürünler göre son derece kolay, ısı yalıtım değerleri yüksek, maliyeti toplam maliyetler içinde son derece ekonomiktir.

Üretim ve satış en az miktarımız tüm ölçülerde 10 pakettir. Bu miktar üzeri doğrudan üretim veya en az miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Üretim ve termin sürelerimiz 7-14 iş günüdür.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!Online Perakende Sipariş vermek için Tıklayın!