Köşe Koruyucu Takozlar L / U ve Cam profil ürünümüzden kesilip 90° lik açıyla yapıştırılarak hazırlanmaktadırlar. Köşelerde iki yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılır. L ve U profil; iki ve üç yüzey kenarlı ürünlerde genel olarak masa, pencere, kapı, beyaz eşya vb. gibi eşyaların korunması için kullanılır.

Köşe Koruyucu Takozlar alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) den ekstrüzyon metodu ile üretilen, kapalı hücre yapısına sahip köpük malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir. Antistatiktir ve toz tutmazlar.

Cam Köşe Koruyucular Cam profil ürünümüzden kesilip 90° lik açıyla yapıştırılarak hazırlanmaktadırlar. Köşelerde üç yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılır. Cam profili; genel olarak araba, pencere camı ve ince metal yüzeylerin kenar korunmasında kullanılır.

Mobilya ve Otomotiv ürünlerinde başta olmak üzere Metal Aksam ve Elektronik eşyaların uzun mesafeli sevk paketlemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Pe Köşe Koruyucular standart genişliklerde müşteri taleplerine bağlı kenar uzunluklarında özel olarak üretilmektedir.

  • Kimyasallara karşı dayanıklıdır.
  • Bakteri oluşumuna izin vermez.
  • Sıcaklık dayanımı - 40 ºC + 100 ºC 'dir.
  • % 100 geri dönüşümlüdür.


Yuvarlak takoz profilden kesilerek hazırlanan köşe koruyucu üründür. Üç yüzeyli koruyuculuk sağlar. Malzemelerin taşınması ve sevki sırasında; kırılmalarını, darbeleri ve çizilmeleri önlemek için kolaylıkla uygulanan, ekonomik bir malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir. Antistatik özelliktedir ve toz tutmaz.

Üretim ve satış en az miktarımız tüm ölçülerde 1.000 adetdir. Bu miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla karşılayabilmemiz için 0 262 643 26 62 nolu satış destek telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Üretim ve termin sürelerimiz L ve Yuvarlak takozda 7 iş günü olan üretim süresine ek olarak Cam ve U formu Profillerde ilave 3 işgünü termin süresine sahiptir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535