Karton köşebent, ürün ve ekipmanların hasar görmesini önlemek, nakliye ve depolanma sırasında dikeylik ve stabilite sağlamak için kullanılan malzemedir.

Nakliye ve stok aşamasında malzemenin kolay taşınması, zarar görmemesi ve ağırlığın eşit dağılımına katkı sağlamaktadır. Birçok avantajı bulunan karton köşebentlerin kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır. Başta beyaz eşya sektörü olmak üzere elektronik eşya sektörü, gıda sektörü ve nakliye sektörü tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Karton köşebent ölçüleri ve kalınlığı talebe göre üretilebilen özel bir paketleme ürünüdür. Esnekliği ve pratikliği sayesinde kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Günümüzde her türlü köşeli eşyanın taşınmasında güvenliği üst seviyeye çıkarabilmektedir. Hemen her sektöre hitap edebilen bu ürün, avantajları oldukça fazla bir koruyucu malzemedir.

Dikey Korumada paketleri dengede tutar, nakliye ve depolamada tam koruma sağlar. Köşelerde ürünlerin tutulmasını destekler ve tam koruma sağlar. Bağlanmada ürünün bağlanması sırasında ezilme ve diğer çıkabilecek hasarları önler. İstiflemede en optimum alanda ürünülerin istiflenmesini sağlar. Ambalajı güçlendirmede ürünün kutusunu içerden destekler ve kutuyu güçlendirir.

Herkes tarafından uygulanabilen bir malzeme olan karton köşebent, iş gücünden tasarruf sağlar.

  • Standart Genişlik : 30 - 100 mm.
  • Standart Kalınlık : 2 - 10 mm.
  • Standart Uzunluk : 10 - 600 cm.
  • U Köşebent : 40mm. genişlik / 4mm. kalınlık
  • %100 çevre dostu ve geri dönüşümlü
  • Yüzey çiziklerini, köşe hasarlarını önler

Paketleme işlemlerinin günümüzde vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Koruma seviyesi incelendiğinde oldukça başarılı olan bu hafif malzeme, ayrıca depolamaya destek olduğu için tercih edilmektedir. Nakliye ve depolama aşamasında ürün veya paletin üst üste konulması karton köşebentler sayesinde oldukça kolaydır.


Üretim ve satış en az miktarımız tüm ölçülerde 1.000 metredir. Bu miktar üzeri doğrudan üretim veya en az miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla veya stoktan karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Üretim ve termin sürelerimiz Standart L Köşebentlerde 7 iş günü olan üretim süresine ek olarak Kilitli, Çentikli, Lama ve U Köşebentlerde 3 işgünü ilave termin süresine sahiptir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!


Karton Köşebent grubumuzun ürün çeşitleri için Erguvan Karton alt sitemizi ziyaret edin!