BİZ KİMİZ

Ürettiğimiz Çözümler

Koruma ve Sevkiyat ambalajlaması konusunda pazarlama ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz arasında ; Karton Köşebent çeşitleri, Balonlu Naylon, Pe Köşe Koruyucular, Pe Kenar koruma ve Boru izole profilleri, Palet Streç Film, Pe Flex Levha (Parke altı Şilte), Karton Seperatör, Ondüle Karton, Kilitli Karton, Endüstriyel bant çeşitleri, Şerit çemberler ve ekipmanları ile çeşitli Sarf malzemeler bulunuyor.

  • Kenar Koruyucu Polietilen ürün geliştirme ve satışı
  • Karton Sevkiyat ambalaj ürünleri toptan ve perakende
  • Koruyucu Balonlu Naylon ürünler geliştirme ve satışı
  • Yalıtım Ambalajlarında çözümler ve ürün üretimleri
NELER YAPIYORUZ

Çözüm sunduğumuz Sektörler

MOBİLYA

OTOMOTİV

LOJİSTİK

YALITIM

KISACA HİKAYEMİZ

16.05.2007

16 Mayıs 2007 günü Klasik Ambalaj firmalarının yapılarından farklı olarak hizmet ve ürün sunduğumuz müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu doğru belirleyerek faaliyete başladık. Vizyon-Misyon hevesinde olmadan maddi kaygılardan sıyrılmış olarak Firma Anayasamız niteliğine sahip ve değişmez İlkelerimiz yol haritamız olarak en başında belirlendi.

E-Ticaret girişimimiz Erguvan Net Market

2018 yılında ağırlıklı olarak toptan satışını yaptığımız ambalaj ve paketleme ürünlerimizin online satışını sağlamak amacıyla e-ticare stemizin deneme sürecine başladık..

Yeni Makine-Ekipman Showroom'umuz

2019'da yenilenen Endüstriyel Ambalajlama Çözümleri ve Makine Ekipman showroom'umuz Fabrika Satış Mağazamızın karşısında düzenlenerek faaliyete geçti.

Yalıtım Çözümümüz Alümiyum Folyolu Balonlu

2020'de Yeni Nesil Yalıtım Çözümü olarak adlandırılan etkin yalıtım düzeyine sahip çift tarafı Alüminyum folyo ile lamineli Balonlu Naylon üretim ve satışına başladık.

İnovatif Ambalajlar

Kuruluştan itibaren belirlediğimiz İlkelerimizden biri Ürünlerimize sürekli olarak faydalı ve ekonomik özellikler kazandırmak. Bu amaçla yeni ürünler tasarladığımız gibi mevcut ürünlerimize de alternatif kullanım alanları kazandırmaya devam ediyoruz.
ÇÖZÜMLERİMİZ

we just make things easy

İLKELERİMİZ
ÜRETİMLER

Standart ve Özel Üretimler

BİZE ULAŞIN

Her konuda talebinizi iletin!

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

ÜRETİM DIŞI HİZMETLERİMİZ