ONLİNE SİPARİŞ YÖNETİM SİSTEMİ

Zamana bağlı kalmadan
Telefon, mail, faksla uğraşmadan

Artık telefon, mail, faks ya da formlar ile sipariş vermeye uğraşmayın. Günün her saati uğraşmadan, online olarak hatasız ve kolay sipariş verin!

BizimSipariş altyapısıyla kullanımınıza sunduğumuz online sipariş (B2B) sistemimizle kolay ve hızlı sipariş vermenizi sağlayan yeni nesil müşteri hesap/sipariş/ödeme yönetim sistemidir. BizimSipariş altyapısında hem yeni sipariş verebilir, hem de önceki siparişlerini ve ödemelerini takip edebilirsiniz

Mevcut Kayıtlı Müşterilerimiz üstteki giriş butonu ve altta bulunan Kayıtlı müşteri kısmına tıklayıp giriş yaparak sipariş ve ödemelerini takip edebilecekleri hesaplarına ulaşabilirler. Yeni Toptan ve Alt Toptan Müşterilerimiz altta bulunan Yeni Toptan Müşteri alanına tıklayıp kayıt olmadan sipariş verebilirler. Perakende Müşterilerimiz yine altta bulunan Perakende Müşteri alanına tıklayıp Online Satış Mağazamız üzerinden siparişlerini verebilirler.


Sistemin işleyişini daha detaylı incelemek için tıklayın!


ERGUVAN ONLİNE SİPARİŞ MOBİL UYGULAMA


Google Play Store'dan indirdiğniz Bizim Sipariş mobil uygulamasıyla Mevcut Kayıtlı Kurumsal müşterilerimiz kayıtlı cep telefonunuzla giriş yapabilir, müşteri hesabınız tanımlı iskontolu fiyatlarınız ile sipariş verebilir, hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Dilerseniz mevcut ve cari ödemelerinizi kredi kartınız ile güvenli biçimde online yapabilirsiniz.

   

ERGUVAN ONLINE

Kayıtlı cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile giriş yaparak güvenli biçimde sipariş oluşturabilirsiniz.
Siparişleriniz başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan satış sistemimize otomotik kaydedilir.

Biz sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız

Ürün ve hizmetlerimizi yeni teknolojiler kullanarak verimlilik üzerine oluşturuyoruz.