PAKETLEME ÇÖZÜMLERİ | LOJİSTİK PAKETLEMELERİ | ENDÜSTRİYEL PAKETLEMELER | İHRACAT PAKETLEMELERİ

Card Image

E-Ticaretin doğuşundan bu yana, ambalaj, insanların yeni alışveriş yapma biçimine uyum sağlamak için yavaş yavaş gelişti. Müşterilerin çevrimiçi satın alma şekli, geleneksel perakende deneyiminden farklıdır.

Mağaza içi ortam, sergilenen ürün, raflar, sahneleme ve müşterinin satılan ürünler ile ilgili duyusal deneyimi ile ilgilidir.

Buna karşılık, çevrimiçi ürün seçimleri 2B (ve bazen artırılmış 3B) bir dünyada yaşıyor. Müşteriler, satın alma kararını vermeden önce ürüne dokunamaz, hissedemez veya deneyemez. Paketleme, çevrimiçi ürün seçiminde minimal bir rol oynar, ancak yine de ambalajınızın bir ifadesi olmasını sağlamanın benzersiz yolları vardır.

Bununla birlikte, e-ticaret’e özel ürün ambalajları, üreticiden tüketiciye uzanan zorlu yolculuğa dayanmalıdır. Ve sektör getiri oranı %30 civarında seyrederken, içeriğini korurken bir gidiş-dönüş yolculuğunu da atlatması gerekiyor.

Ambalajın geliştirilmesi için son teknoloji ekipmanların ve tecrübeli teknisyen ekiplerinin bulunduğu geliştirme ve tasarım merkezlerimizi kullanıyoruz. Tüm paketleme çözümlerinin geliştirilmesi, veri toplama ve analizler ile başlar ve muhtemel işlevsel prototiplerin tam dokümantasyonuyla üretilmesi ile sona erer.

Doğru e-ticaret paketleme çözümleri birden fazla sorunu çözmelidir.

  • Nakliye hasarlarını önleyerek iade oranlarını düşürmek
  • Daha hafif ve daha küçük hale gelerek nakliye maliyetlerini azaltmak
  • Artan marka kimliği
  • Müşteri memnuniyetini artırmak

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ

En iyi Hizmet Doğru iletişimle gerçekleşir.

Bizi telefonumuzdan arayabilir veya İletişim formu ile talebiniz iletebilirsiniz.