Airbed®, kırılma ihtimali olan ürünleriniz için kesin koruma sağlayarak, oluşabilecek hasarların önüne geçer. Böylelikle ürününüz müşterinize hasarsız bir şekilde teslim edilir ve ürün iadeleriniz minimum seviyeye iner.

Yenilikçi ve etkileyici bir paketleme yöntemi olan Airbed®; kullanım esnasında kolayca şişirilerek ürününüzü hızlı bir şekilde ambalajlamanızı sağlar. Kırılma riski taşıyan her türlü ürününüz için en isabetli ambalaj seçimi olacaktır. Şişirilmiş hava kanalları sayesinde nakliye esnasında ortaya çıkabilecek her türlü problemi kesin olarak önlemektedir. Basınca dayanıklı olduğundan, hava kargoda da rahatlıkla kullanılabilir.

Nakliye ve depolama sırasında ürünlerinizi korumak için, farklı form ve ölçülerde ürüne özel çözümler sunar.

İşinize verdiğiniz değeri yansıtan bir ambalaj çözümü olan Airbed®, firmanıza ve ürününüze değer katmakla kalmayıp, aynı zamanda size prestij de kazandırır.

Standart ölçüler dışındaki ihtiyaçlarınız için de her zaman size özel çözümlerimiz olacaktır. Bizimle ürününüzün ne olduğunu, ebatlarını ve ağırlık detaylarını paylaşın, ürününüz için eşsiz bir ambalaj malzemesi tasarlayalım.

  • Kompresör veya el pompası ile kolayca şişirilir.
  • Kolay uygulanır, paketleme hızınızı arttırır.
  • İstenilen şekil ve ölçülerde üretilebilir.
  • Çevre dostudur, Toksik atık bırakmaz.

Nakliye ve depolama esnasında oluşabilecek hasarları minimuma indirip, satış sonrası hasarlı geri dönüşlere karşı kesin çözüm sağlar. Düşme ve çarpmalarda, hava yastığı görevi görür ve darbeleri absorbe eder. Hava ile şişirilmiş kolonları ile ürünü sararak hasar riskini minimize eder.

Şişirilmemiş olarak tedarik edeceğiniz Aired®, depolama maliyetlerinizden %90'a varan ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede depolama alanınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Kolay uygulama sayesinde düşük iş gücü ile ambalajlama verimliliğinizi arttırarak maliyetlerinizi düşürür.

Kullanım yoğunluğunuza göre el pompası veya basit bir hava kompresörü ile ürünlerinizi kolayca şişirebilirsiniz. Genellikle en az 1 sene içinde hava kalabilmektedir. Küçük bir oranda hava kaybı yaşansa da, bu ürünün performansını etkileyecek seviyede olmamaktadır.

Üretim ve termin Toplu siparişlerin üretim veya stoktan karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535