BİNA YALITIMLARI | KARAVAN YALITIMI | ÇATI YALITIMI | ZEMİN YALITIMLARI

Card Image

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği" ile yeni binalara çeşitli zorunluluklar getirilmiştir. Bu kapsamda yeni yapılan binalar, TS-825 standardında ve hesaplarında yalıtım yapmakla yükümlüdür. Farklı sıcaklıktaki iki ortam (dış ortam havası – konut iç havası) arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan işlemlere ısı yalıtımı denir. Isı yalıtımı binanın tamamında uygulanabileceği gibi, bölgesel olarak duvar, çatı, pencere, tavan, döşeme ve çatı gibi yüzeylerde uygulanabilir.

Müşterilerimize; sorun yaşadıkları noktaların tanımlanması ve optimizasyon tasarımı, fiyat ve maliyet azaltma da dahil olmak üzere endüstriyel ambalaj ve ilgili süreçlerine odaklanan bir analiz sunuyoruz.

Yeni yapıların inşasında önerdiğimiz yalıtım malzeme çözümleri ile yenilikçi, ekonomik, uzun ömürlü, kullanışlı ve sağlam yapıların inşasına katkı sağlıyor, müşterilerimizin varlıklarının değerini ve yapısal bütünlüğünü koruyan çözümler sunuyoruz.

Mevcut yapıların bakımı, onarımı, güçlendirmesi ve yenilenmesi için fabrikalardan otellere, AVM 'lerden konutlara kadar birçok segmentte yer alan imalatları içeren yalıtım malzeme çözümleri tasarlıyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile yeni teknolojiler, ürünler ve uygulama çözümleri ile müşterilerimiz için uzun vadeli kullanışlılığının temellerini atıyoruz. Önerdiğimiz ürünler, teknolojiler ve çözümler iş üretkenliğini, dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü ve böylece yapı projelerinin sürdürülebilirliğini maksimize ediyor.

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ

En iyi Hizmet Doğru iletişimle gerçekleşir.

Bizi telefonumuzdan arayabilir veya İletişim formu ile talebiniz iletebilirsiniz.