PE köpük dayanıklı, hafif, esnek, kapalı hücreli bir malzemedir. Mükemmel titreşim sönümleme ve yalıtım özelliklerinden dolayı genellikle endüstriyel ve tarımsal ürünlerin paketlenmesinde kullanılır. Ayrıca kimyasallara ve neme karşı yüksek direnç sunar.

1 mm kalınlıktan 10 mm kalınlığa kadar tek parça halinde, 10 mm kalınlıktan 50 mm kalınlığa kadar lamine edilerek üretilir.
Ürünlerin aralarında koruyucu seperatör ve sıraların kaymasının önlenmesi için kaydırmaz olarak kullanılmaktadır.
Müşteri talepleri doğrultusunda 10 cm ile 200 cm arası genişlikte ve uzunluklarda kesilerek hazırlanmaktadır.
Flex plakalar alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) hammaddeden ekstrüzyon (püskürtme) metodu ile üretilmekte olan ve kapalı hücre yapısına sahip köpük malzemedir. Polietilen ürünü daha dayanıklı hale getirmek için yüksek yoğunluklu (HDPE) plastik flmler ile lamine edilebilir. Genellikle cizilmesi ve kırılması muhtemel ürünlerde güvenle kullanılmaktadır.

 

  • Otomotiv setöründe ürün aralarında ve ürüne sarılarak çizilmelere ve kırılmalara karşı korur.
  • Cam eşya sektöründe ara seperatör ve ürünlerin sevk paketlemelerinde güvenle kullanılır.
  • Gıda sektöründe kapalı hücre yapısı ile ısı ve neme karşı kruyucu olarak kullanılabilir.
  • Bir yüzü plastik film lamineli olarak yerden dayanıklılığı arttırılarak kullanılabilir.

Polietilen Flex plakalar elektronik sektöründe eşyaların kırılmasını, çizilmesini, sert çarpmalarda zarar görmesini önlediği için yoğun olarak kullanılır. Porselen tabak, bardak, metal ve benzeri diğer kırılabilecek eşyaların sarılıp korunmalarında da güvenle kullanılmaktadır. Ayakkabı, çanta gibi ürünlerin satışına kadar hem iç dolgularında hem de ambalajlarında tercih edilir. Tekrar kullanılabilir olması ekonomik bir ambalaj ürünü haline gelmesini sağlar.


Üretim ve satış en az miktarımız ölçülere göre değişmektedir. Bu miktar üzeri doğrudan üretim veya en az miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Üretim ve termin sürelerimiz Yüksek Yoğunluklu Film Kaplamalı Plakalarda kaplamasız plaka için 7 iş günü olan üretim süresine ek olarak 3 - 6 işgünü laminasyon ve termin süresine sahiptir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!