Pe Boru İzole Profillerimiz; öncelikli olarak ısı yalıtımı amacıyla demir ve pvc boruların izolasyonu için kullanılmakla beraber her çeşit boru formunda profilleri (bakır, alüminyum, çelik vb.) korumak amacıyla kullanılmaktadır.

3/4 oranında çizilmiş olan izole profillerimiz; boru giydirmenin zor olduğu yerlerde kolayca açılıp uygulanabilir. Bu özelliği sayesinde boru formunda olmayan masa ve sehpa kenarı gibi yüzeylerde alternatif ve U kenar profilleri ile kıyaslandığında daha ekonomik bir ürün olarak tercih edilmektedir.


Tesisatlar ve endüstriyel uygulamalar, Metal boru masa - sehpa vb. ayakları, Beyaz Eşya ve Reklamcılık sektörleri, Uzun mesafeli sevk paketlemelerinde kullanılmaktadır.

  • Isı İletim Katsayısı (π): 0,040 W/mK (40 °C)
  • Yoğunluk: 25-30 Kg/m³
  • Kullanım Sıcaklığı: -40°C ile +100 °C
  • Su Buharı Difüzyon Direnç Katsayısı: µ>=3500
  • Yangın Sınıfı: B1 (DIN 4102)

ÖLÇÜ VE PAKETLEME TABLOSU

Üretim ve satış en az miktarımız tüm ölçülerde 10 pakettir. Bu miktar üzeri doğrudan üretim veya en az miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Folyolu izole boru iklimsel koşullara, rüzgar yağmur ve özellikle güneşin olumsuz UV etkilerine karşı oldukça dirençlidir. Folyolu P.E. izole boru üzerine kaplanan folyo sayesinde dış ortamlarda ek bir kaplama gerekmeksizin rahatlıkla kullanılabilecek bir yalıtım malzemesidir.


Doğalgaz kombi, Güneş enerjisi, paletli ve kömürlü kazanlardan çıkan sıcak ve soğuk su boruları için donmayı önleyen ısı yalıtım malzemesidir. Enerji kayıplarını önlediği gibi ısı tasarrufu sağlar.

Alçak ısı iletkenlik katsayısı sayesinde ısıtma tesislerinde ısı kaybını, soğutma tesislerinde de kazancını önleyerek elverişli bir yalıtım sunar. Maksimum su buharı difüzyon direnci özelliği ile soğutma sistemlerinde yoğuşmayı engeller.

Üretim ve termin sürelerimiz Folyo Kaplamalı Boru İzolasyon Kılıfında folyosuz kılıf 7 iş günü olan üretim süresine ek olarak 3 işgünü laminasyon ve termin süresine sahiptir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!