Image of the team member
Image of the team member
Image of the team member

Polietilen Boru İzolasyon Kılıfı

TÜM SEVKİYATLARDA

Extürüzyon yöntemi ile üretimi yapılan polietilen boru izolasyon kıkıfları kapalı hücre yapısı sayesinde maksimum buhar geçirgenlik direncine ve minimum ısı iletkenlik katsayısına sahiptir.
10 mm çaptan 114 mm çapları arasında yapılan 10, 15 ,20 mm et kalınlıklarında üretilen polietilen yalıtım boruları düşük maliyeti, yüksek yalıtım değeri ile mekanik tesisat, güneş panel sistemleri, yerden ısıtma sistemlerinde tercih sebebidir.
Image of the team member
 
 

Derz Dolgu Fitili

EKONOMİK YALITIM

Üretimini yaptığımız derz dolgu fitilleri inşaatlarda dilatasyon arasındaki kullanımı dışında birçok sektörde de yardımcı ürün olarak kullanılabilmektedir. Derz dolgu fitilleri 8 mm den başlayıp 100 mm kalınlığa kadar üretilebilmektedir. Yuvarlak şekli dışında kare vb gibi şekillerde de üretimi mümkün olabilmektedir.
Kullanacağınız alandaki en uygun seçimi yapmak için bizlerden yardım alabilirsiniz.
Image of the team member

Parke Altı Şilte

İNCE KENARLAR İÇİN

Parke altı şiltesi, yer döşemelerinin altına döşenerek parke ile zemin arasındaki boşlukları doldurmaya yarayan, parkenin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bir yalıtım malzemesidir. Parke altına şilte döşenmesinin sebebi; parke ile zemin arasındaki bağlantıyı sağlamasıdır.

Laminat parke ürünü montajı yapılırken, parke altına şilte ürünü serilmesi gerekmektedir. Şilte ürünü betondaki rutubet ve nemin üst tarafa geçmesine engeller. Fakat tek başına şilte, ısı ve ses yalıtımı sağlayamaz. Beton soğukluğunun laminat parke ürününe hemen geçmesi kapron ürünün tercih edilmesine neden olmuştur.
Image of the team member

Folyolu Şilte

ÖZEL İZOLASYON

Folyolu şilte laminat parke altı montajı yapılacak zemin üzerine yalıtım oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Şilte nem ve rutubet yalıtımı sağlamaktadır. Laminat parkeye esneklik ve dayanıklılık kazandırmaktadır. Şilte zemine sağladığı esneklik ile oluşabilecek zemin seslerini azaltmaktadır.
Image of the team member

Pe Flex Levha

SAĞLAM YALITIM

Pe Flex Levha, soğuk su devrelerinde, güneş enerjisi sistemlerinde, büyük çaplı boruların fitinglerinde iklimlendirme ve soğutma elemanlarında, çift sıcaklıkta çalışan sistemlerde, havalandırma kanalları ve tanklarda, kanal ve büyük çaplı boru hatlarının dış yüzeylerinde ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü amacıyla uygulanır.

Güneş ışınlarını engellediği için malzemenin UV’den zarar görmesini engeller, ömrünü uzatır. Güneş gören kapalı alanlarda koruyucu ceket veya boya kullanımına gerek kalmaz.
BİZE YAZIN

Her Konuda Talebinizi İletin!

Talep formunu eksiksiz doldurup iletin hızlıca dönüş yapalım.

Başarılı! İlettiğiniz Mesajınıza en kısa sürede yanıt vereceğiz.
Hata! Lütfen iletinizi gözden geçiriniz, eksik alan varsa tamamlayıp tekrar gönderin.

BİZE ULAŞIN

Bizimle iletişime geçin

Ürün Numune ve görüşme talepleriniz için bize ulaşın, zaman kayıplarının önüne geçin! Numune ve diğer taleplerinizi hızlıca karşılayalım.

Arapçeşme mh. 1054 sk. No:15/A Gebze - Kocaeli

BİZİ TANIYIN!