Firmamız, 2007 yılından itibaren endüstriyel koruyucu ambalaj malzemeleri tedariğinde faaliyet gösteren genç ve dinamik bir kadroyla hizmet vermektedir.

16 Mayıs 2007 günü Klasik Ambalaj firmalarının yapılarından farklı olarak hizmet ve ürün sunduğumuz müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu doğru belirleyerek faaliyete başladık. Klişeleşmiş Vizyon-Misyon şablonuna bağlı olmadan ve maddi kaygılardan sıyrılmış olarak Firma Anayasamız niteliğine sahip ve değişmez İlkelerimiz yol haritamız olarak en başında belirlendi.

Polietilen Flex Ambalaj ve İzolasyon ürünleri alanında müşteri istekleri doğrultusunda özel ölçü ve miktarlarda üretim sağlayarak zamanında hızlıca tedarik sağlamaktayız. Polietilen Kenar ve Köşe Koruyucular, Polietilen Boru Koruyucu ve Boru İzole Kılıfları, Polietilen Flex Levha ve Plaka, Derz Dolgu Fitili, Polietilen Zemin Yalıtım Şilteleri üretimi gerçekleştirilir.

Building image showing the company

3 ÖNEMLİ SEBEP

Neden Tercih Ediliyoruz?

Özel Üretimler

Firmamız müşterilerinin taleplerine bağlı olarak müşteriye özel sayıda ve ebatta üretimler yapmaktadır.

Çevreci Ürünler

Firmamız yeniden dönüştürülebilir malzemeler kullanarak "Polietilen Ambalajlar" ve "İzolasyon ürünleri" üretimi yapmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri odaklı yaklaşımımızla müşteri ihtiyaç ve taleplerini her zaman ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz.

ÜRETİMLERİMİZ

Erguvan Flex olarak; ambalaj, paketleme, stoklama ve nakliye (taşıma) esnasında ürünlerinizin güvenliğini sağlamak ve ürününüzün varış noktasına en güvenli şekilde ve maksimum koruma ile ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla %100 geri dönüşebilen hammadeler ile polietilen köşe koruyucu üretiyoruz.

LOJİSTİK & SEVKİYAT

Farklı ürünler farklı çözümler gerektirir; lojistik sektörünün zorluklarını bilen ve bu sorunlara özel çözümler üreten Erguvan Karton, saklama ve nakliye aşamalarını daha güvenli kılıyor. Dikey, yatay ve kenar korumaları için özel olarak geliştirilen ürünler ile yaşanması muhtemel sorunlar ortadan kaldırılıyor ve ürünün dış etkenlerden korunması amaçlanıyor.

E-TİCARET

Online perakendecilik sektörünün geldiği nokta ambalaj ürünlerinin önemini bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır. Müşteri isteklerinin karşılanabilmesi için ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler sunan Erguvan Karton, %100 geri dönüştürülebilir E Ticaret destek ürünleri ile tercih sebebidir.

SEKTÖRLERE ÜRÜN ÇÖZÜMLERİMİZ

MOBİLYA L / U / Cam Kenar ve Köşe Koruyucu, Yuvarlak Köşe Takozu
OTOMOTİV L / U / Cam Kenar ve Köşe Koruyucu, Boru Koruyucu
YAPI SANAYİ Parke altı Şilte, Pe Flex Levha, Boru İzole Kılıfı
GIDA SANAYİ Parke altı Şilte, Folyolu Şilte, Pe Flex Plaka, Pe Flex Torba
DEMİR ÇELİK Parke altı Şilte, Pe Flex Levha, Boru İzole Kılıfı
BEYAZ EŞYA L / U / Cam Kenar ve Köşe Koruyucu, Yuvarlak Köşe Takozu
E TİCARET Parke altı Şilte, Pe Flex Levha, Pe Flex Plaka, Pe Flex Torba
GİYİM Pe Flex Torba, Pe Flex Plaka
LOJİSTİK L / U / Cam Kenar ve Köşe Koruyucu, Boru Koruyucu, Pe Flex Plaka

HİZMET KALİTEMİZ

Doğru ürünü zamanında hızlıca ulaştırıyoruz.

İhtiyaçlarınıza doğru çözümler hazırlayarak zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere müşterilerimizin gelişimine katkıda bulunma hedefi ile çalışmaktayız. Doğru ürün hızlı teslimat ilkelerimizden hareketle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde belirleyerek %100 müşteri memnuniyeti için çalışmak, en önemli çabalarımızdandır. Bunun için ülkemizin neresinde olursa olsun tam zamanında teslimat yaparak müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Ayrıca müşteri talebine göre özel ölçüde ve özel sayıda üretim yaparak da müşterilerimize en uygun ürünü sunuyoruz.
Ücretsiz numune talebi ve detaylı bilgi için teknik satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

0 Yılların Tecrübesiyle
0 Sanayi Sektöründe
0 Memnun Müşterimizle
0 Özel Çözümlerimizle

BİZE YAZIN

Her Konuda Talebinizi İletin!

Talep formunu eksiksiz doldurup iletin hızlıca dönüş yapalım.

Başarılı! İlettiğiniz Mesajınıza en kısa sürede yanıt vereceğiz.
Hata! Lütfen iletinizi gözden geçiriniz, eksik alan varsa tamamlayıp tekrar gönderin.

BİZE ULAŞIN

Bizimle iletişime geçin

Ürün Numune ve görüşme talepleriniz için bize ulaşın, zaman kayıplarının önüne geçin! Numune ve diğer taleplerinizi hızlıca karşılayalım.

Arapçeşme mh. 1054 sk. No:15/A Gebze - Kocaeli

BİZİ TANIYIN!