Image of the team member
Image of the team member

L Kenar Koruyucu Profil

TÜM SEVKİYATLARDA

Polietilen L Kenar Koruyucu Profilleri kapalı hücre yapısı sayesinde iyi bir darbe sönümleyicidir. Ahşap, Metal, Mobilya kenar ve Köşe korumlarında beyaz eşya ve elektronik ekipmanlarının kenar ve köşe korumalarında kullanılır.
    L Köşe Takozu

    KÖŞELERDE SIKI KORUMA

  • L Köşe Koruyucu Takoz; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Kenar profillerinden 90 derece açı ile kesip yapıştırılmak suretiyle özel ölçülerde hazırlanmaktadır. Ölçülere göre en az üretim miktarları değişebilir.


Image of the team member
Image of the team member
Image of the team member

U Kenar Koruyucu

ÇEPEÇEVRE KORUMA

Kenarlarda üçlü koruma sağlarlar. Katı, cam ve elektronik ürünler için Kenar koruma ürünü olarak kullanılır. U açılı koruyucu, düşük yoğunluklu polietilenden (LDPE) ekstrüzyon yöntemiyle üretilen ve kapalı hücre yapısına sahip bir köpük malzemedir. Polietilen U Profil üretim şekiller olarak birbirinden farklı şekil ve boyutlarda üretilebilir. Antistatiktirler ve toz bırakmazlar.Image of the team member

Cam Kenar Koruyucu

İNCE KENARLAR İÇİN

Özellikle mobilyaların cam ve aynalı parçaları ile hafif darbelerden zarar görebilecek masif parçalar için polietilen cam kenar koruyucu tercih edilmektedir.  • Cam Köşe Koruyucu Takoz; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Kenar profillerinden 90 derece açı ile kesip yapıştırılmak suretiyle özel ölçülerde hazırlanmaktadır. Ölçülere göre en az üretim miktarları değişebilir.


Image of the team member
Image of the team member

Boru Koruyucu Kılıfı

ÖZEL KORUYUCU ÜRÜNLER

Polietilen Boru Koruyucu Kılıf boru formunda yuvarlak metal ürünlerin boyalarını çizilmeden ve ürünü çarpmalara karşı koruyan kolay kullanımlı ekonomik üründür.
Image of the team member

Yuvarlak Köşe Takozu

SAĞLAM KORUYUCULUK

Yuvarlak takoz profilden kesilerek hazırlanan köşe koruyucu üründür. Üç yüzeyli koruyuculuk sağlar. Malzemelerin taşınması ve sevki sırasında; kırılmalarını, darbeleri ve çizilmeleri önlemek için kolaylıkla uygulanan, ekonomik bir malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir.
Image of the team member

Polietilen Flex Plaka

ESNEK SEPERATÖR

Polietilen Flex Levhaların ekstrüzyon yöntemi ile üretimi yapıldıktan sonra, istenilen ebatlarda kesilerek seperatör hale getirilebilmektedir. Kesilen ürünler kullanıldığı yerde, ürünlerin çizilmesi hafif darbelere karşı korunmasını sağlamaktadır. Aynı zaman da ürünler arasında (içinde) dolgu amaçlı da tercih edilmektedir.
Polietilen Flex Plaka (Seperatör) Kullanılan sektörlerin başında porselen üreticileri, cam ürün üreticileri, tekstil vb. gibi sektörlerde tercih edilmektedir.
Image of the team member

Polietilen Flex Torba

ESNEK KORUYUCULUK

Polietilen Flex Torba; çizilmesi muhtemel ürünlerin paketlemesinde önemli rol oynayan ürün gruplarıdır. Polietilen torbalar min. 1 mm - maks. 3 mm kalınlıklarda yapılabilmekte olup. İstenilen yalıtım veya koruyucu özelliğe göre Aluminyum folyo- metalize film- polipropilen fim vb gibi ürünler lamine edilerek içine konulması istenen ürünlerin korunmasına uygun hale getirilmektedirler.
Polietilen Flex Torba Ambalaj kullanım alanları Teknolojik digital kartlar, TV, bilgisayar, aydınlatma ürünleri, su armatürleri, cep telefonları vb gibi ürünlerde kullanılmaktadır.BİZE YAZIN

Her Konuda Talebinizi İletin!

Talep formunu eksiksiz doldurup iletin hızlıca dönüş yapalım.

Başarılı! İlettiğiniz Mesajınıza en kısa sürede yanıt vereceğiz.
Hata! Lütfen iletinizi gözden geçiriniz, eksik alan varsa tamamlayıp tekrar gönderin.

BİZE ULAŞIN

Bizimle iletişime geçin

Ürün Numune ve görüşme talepleriniz için bize ulaşın, zaman kayıplarının önüne geçin! Numune ve diğer taleplerinizi hızlıca karşılayalım.

Arapçeşme mh. 1054 sk. No:15/A Gebze - Kocaeli

BİZİ TANIYIN!