Peflex Levha, iklimlendirme, soğutma, güneş enerjisi sistemlerinde ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlamak üzere üretilen kapalı gözenekli hücre yapısına sahip rulo levha şeklinde polietilen köpük malzemedir.

Yüksek kaliteli kapalı hücre yapısına sahip extrüzyon metodu ile imal edilen polietilen esaslı levhalardır. Pe flex izole levhalar rulo halinde standart 6-8-10 mm tek parça üretilmektedir. İstenildiğinde P.E. levhaların üzerine işçilikten tasarruf etmek için çift taraflı bant ve folyo lamine edilmektedir

Peflex Levha, soğuk su devrelerinde, güneş enerjisi sistemlerinde, büyük çaplı boruların fitinglerinde iklimlendirme ve soğutma elemanlarında, çift sıcaklıkta çalışan sistemlerde, havalandırma kanalları ve tanklarda, kanal ve büyük çaplı boru hatlarının dış yüzeylerinde ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü amacıyla uygulanır.

Güneş ışınlarını engellediği için malzemenin UV’den zarar görmesini engeller, ömrünü uzatır. Güneş gören kapalı alanlarda koruyucu ceket veya boya kullanımına gerek kalmaz.

XPE Çapraz Bağlı Polietilen Köpükler, kimyasal çapraz bağlama ajanı ve kimyasal köpürtme ajanı kullanılarak ekstrüzyon yöntemiyle elde edilen sert plastik polietilen levhanın fırınlanmasıyla üretilmektedir. Üretim teknolojisi sayesinde, kapalı gözenekli ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olarak üretilen köpükler, yapısında meydana gelen çapraz bağlanma sebebiyle, üstün mekanik ve termal özelliklere sahiptir.

  • Kimyasallardan ve çevre şartlarından etkilenmez.
  • Esnekliği sebebiyle çökme yapmaz.
  • Isı ile şekillendirilebilir.

Üretim ve satış en az miktarımız tüm ölçülerde 20 pakettir. Bu miktar altında taleplerinizi üretim birleştirme yoluyla karşılayabilmemiz için 0 262 643 26 62 nolu satış destek telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Üretim ve termin sürelerimiz Pe Flex Levha için 7 iş günü XPe Levha İçin 10 iş günüdür.Üretim ve termin Toplu siparişlerin üretim veya stoktan karşılayabilmemiz için müşteri iletişim ve satış destek telefonlarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535