Çok geniş kullanım alanına sahip dolgu malzemesidir. Hassas ölçüm cihazlarının ve kırılabilir nesnelerin paketlenmesinde koruma amaçlı kullanıldığı gibi, kozmetik ve eczacılık sektörü ürünleri için de titiz bir dolgu malzemesidir. Değerli gönderilerinizde ve hassas ürün taşınmasında mükemmel bir ambalajlama çözümüdür.

Karton kutuların doldurulması ve ürün koruması olarak kullanılan, dökülebilir dolgu malzemesidir. Ambalaj paketleme malzemesinin darbe emici etkisi, geleneksel plastik ambalaj malzemeleri kadar etkilidir. Köpükler hafif bir yapıya sahiptir. Hafif olması sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Esnektir, kolay kırılmaz.

  • Esnek, kırılmaz, sağlam.
  • Hafiftir, kargo maliyetini yükseltmez.
  • Yumuşaktır, ürüne temasta çizmez.
  • Neme dayanıklıdır, koku yapmaz.
  • Yanmaya karşı dirençlidir.

Üretim ve termin 1/2 m³ torbalar halinde paketli ve en az sipariş 1 paket olarak sipariş alınabilmektedir. Toplu siparişlerin üretim veya stoktan karşılayabilmemiz için üstte, altta ve yandaki alanda bulunan telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.


BU ÜRÜNÜN ÜRETİM VE SATIŞI YURTDIŞI HAMMADDE SAĞLAYICISININ ÜRETİME ARA VERMESİ SEBEBİYLE GEÇİCİ OLARAK YAPILAMAMAKTADIR. YERİNE ALTERNATİF İKAME ÜRÜN SATIŞIMIZ ÇOK YAKIN SÜREDE SAĞLANACAKTIR.


DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLERMİ ARIYORSUNUZ?

Yılların verdiği sektör tecrübemizle sadece işlerinizi kolaylaştırmak için varız.

Doğru Ürün ve Dürüst hizmetler için şimdi bizi arayın yada dilerseniz iletişim formu üzerinden talep edin

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYIN! 0262 606 0 535
İLETİŞİM FORMU İLE TALEP EDİN!