Firmamız sektöründe her zaman etkili. dinamik. yenilikçi.

Firmamızın temelini oluşturan Gebze Ambalaj Makina Pazarlama şirketi kurulduğunda 2006 haziran ortalarıydı. Ambalajlama Makinaları ve Paketleme Malzemeleri satışı ile Otomasyon çözümleri ve Yedek parça taleplerini karşılamak üzere kurulan Gebze Ambalaj'dan 1 yıl kadar sonra 16 mayıs 2007'de artan teknolojik ürün ve hizmet ihtiyacını karşılamak üzere Erguvan Teknoloji Ltd. ve Endüstriyel Koruyucu Ambalajlama ürünleri sunmak amacıyla Erguvan Ambalaj kuruldu.


Ekip Yeterliliğimiz

On yılı aşkın süredir sektörümüzde pek çok ilki hayata geçirmiş olan firmamızın bilgi birikimi yüksek, deneyimli ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip üretim, satış ve ulaştırma ekibiyle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Belge ve Sertifikalar

Markalaşmaya ve yeterlilik sertifikalarına önem veren firmamızda 2009 yılında Metal ve Kağıt ambalajlara ait 7. sınıf ile Ambalajlama ve Paketleme Makinalarını kapsayan 40. sınıfta, 2010 yılında ise Plastik, Karton ambalajları ile Matbaa ürün ve Kağıtları, Kırtasiye ürünlerini kapsayan 16. sınıfta markamızı tescil ettirdik. 2012 yılında ise ISO Kalite Güvence sistemlerine sahip olduk. Firmamızın ayrıca Ulaştırma Bakanlığınca K2 taşıma belgeleri bulunmaktadır.

Firma Gelişimimiz

Gebze Ambalaj'dan 1 yıl kadar sonra 16 mayıs 2007'de artan teknolojik ürün ve hizmet ihtiyacını karşılamak üzere Erguvan Teknoloji Ltd. ve Endüstriyel Koruyucu Ambalajlama ürünleri sunmak amacıyla Erguvan Ambalaj kuruldu.

2008 yılında Gebze Ambalaj firmamızla yürüttüğümüz Palet Streç Film çalışmalarımızı Erguvan Endüstriyel ile markalaştırırken Gebze Ambalaj markasını Ambalajlama Makina ve Ekipmanlarına tahsis ettik.

Proje Odaklı Çalışmalarımız

Firmamızda standart üretimlerin yanı sıra müşteri gereksinimlerine göre özel projelendirme çalışma ve üretimleri yapmaktayız.

Sektörel İştiraklerimiz

2009'da Erguvan Plastik, 2010 yılında Erguvan Karton faaliyete başladı. 2011'de Erguvan Pazarlama 2012'de Erguvan Tedarik ve Erguvan Enerji kuruldu. 2014 yılında İlk Ambalaj Market çalışmamız Erguvan Ambalaj Market ve Fabrika Satış Mağazamızı ve 2015 yılında Endüstriyel Paketleme Malzemeleri satışını ve tedarikini sağlamak amacıyla Erguvan Endüstriyel iştirakimizi faaliyete geçirdik.

E-Ticaret Yatırımlarımız

2013 yılında artan bireysel ambalajlama taleplerini karşılamak üzere Erguvan Ambalaj Net Market, 2014'te ise Ev, iş ve yaşam gereçleri Teknoloji ve Araç cihazları ve çeşitli ürünleri alabileceğiniz Erguvan Net Market faaliyete başladı.

0
0
0
0
ERGUVAN AMBALAJ TOPTAN SATIŞ Toptan ambalajlama ürünlerinin tedarik hizmetini vermekte olan firmamız hali hazırda ambalajlama ürünü üreten firmalarımızın vitrini niteliğindedir. Facebook Twitter İnstagram Linkedin Google+ YouTube WebSite
AMBALAJ MARKET SATIŞ MAĞAZASI Erguvan Ambalaj Market merkez ofisimiz bünyesinde Fabrika Satış Mağazamıza bsğlı olarak hizmet vermektedir. Facebook Twitter İnstagram Linkedin Google+ YouTube WebSite
AMBALAJ NET MARKET E-MAĞAZA Eylül 2014'te faaliyete başladığımız Erguvan Ambalaj Net Market bünyesinde tüm ürün ve makineler bulunmaktadır. Facebook Twitter İnstagram Linkedin Google+ YouTube WebSite
ERGUVAN NET MARKET E-MAĞAZA Erguvan Net Market'te ev ve yaşam gereçleri, oto ve outdoor malzemeleri ile hobi ve ticari amaçlı tarım ve bahçecilik gereksinimleri bulunuyor. Facebook Twitter İnstagram Linkedin Google+ YouTube WebSite