2015 - 2017 UZMANLAŞMA

Endüstriyel Ambalajlama Ürünleri Mağazamız ve Yeni Makine-Ekipman Showroom'umuz Faaliyete başladı.

Endüstriyel Ambalajlama ürümlerimiz; Palet streç film, Şerit Çember ve Endüstriyel bant çeşitleri ile sarf malzeme satış mağazası ve yenilenen Makine Ekipman showroom'umuz Fabrika Satış Mağazamızın karşısında düzenlenerek faaliyete geçti.

Kurumsal iştiraklerimizi tanıtan web sitemiz erguvan.limited yayında.

Ambalajlama ürünleri, makine - ekipman ve harici tüm iştiraklerimizi kapsayan tanıtım markamıza ait sitemizi kurumsal ve resmi faaliyetlerimizi yaynladığımız resmi web sitemiz olarak hazırladık.

2011 - 2014 MAĞAZALAŞMA

Fabrika Satış Mağazamız faaliyette.

Toptan harici satış sistemimizin ikinci adımı toptan dışı ve bireysel ütün satın almalara yönelik hizmet verecek olan Fabrika Satış Mağazamız merkez ofisimize bağlı olarak faaliyete geçti.

Erguvan Ambalaj Net Market yayında.

Deneme sürecini tamamladığımız Erguvan Net Market
e-mağazamızı yeniden dizayn ederek ağırlıklı yaşam ve ev gereçleri satış sitesine dönüştürdük. Ambalajlama ürünlerimizin yanı sıra makine ve ekipmanlarımızın online satışı için Erguvan Ambalaj Net Market E-Ticaret sitemizi kurduk.

Firma iştirakimiz ilk E-Ticaret girişimimiz
Erguvan Net Market faaliyete başladı.

Ağırlıklı olarak toptan satışını yaptığımız ambalaj ve paketleme ürünlerimizin online satışını sağlamak amacıyla e-ticare stemizin deneme sürecine başladık.

Faaliyet, Ürün ve Hizmetlerimizi kapsayan iştiraklerimizi markalaştırdık.

Plastik, Koruyucu Ambalajlar, Endüstriyel Ambalajlar, Karton Ambalajlar, Ambalajlama Makineleri, Tedarik, Teknoloji, Pazarlama ve E-Ticaret alanlarındaki tüm iştiraklerimizi markalaştırdık.

2007 - 2010 BAŞLANGIÇ

Makine ve ekipmanların satışınıda tek merkezden yapmaya başladık.

2008 yılında bünyemize kattığımız Gebze Ambalaj tarafından satışı yapılmakta olan Tüm ambalajlama ve paketleme makinelerinin, ekipman ve aparatlarının satış faaliyetleri tek merkezden yapılmaya başladı.
Gebze Ambalaj halen paketleme makineleri tanıtım web sitesi olarak devam ediyor. Satış, faturalandırma, kurulum ve servis hizmetleri firmamızca yapılıyor.

Bilinirliği her geçen gün artan markamızı tescil ettirdik.

Plastik, Kağıt-Karton ve Metal ambalajlama ürünleri ile ambalajlama Makineleri imalat, ithalat, ihracat ve satışını kapsayan sınıfların tamamında yapmış olduğumuz markamızın tescili onaylandı. Sektör ve müşterilerimizce yaygın olarak tanınmaya başlayan markamız Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından korunma altına alındı.

Endüstriyel Koruyucu Ambalajlar tanımını sektöre kazandırdık.

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüş alışverişleri ve sektörel ihtiyaç analizleri sonucu başta mobilya ve otomotiv olmak üzere pek çok sektörde hassas ürün paketlemelerinde yüksek fayda sağlayan Koruyucu Ambalajlama ürünlerimizi piyasaya sürdük. Ürünlerin tanınırlığı için belirlediğimiz Endüstriyel Koruyucu Ambalajlar tanımı kısa sürede benzer ürünler üreten veya satışını yapan rakiplerimizce de benimsenerek kullanılmaya başlandı.

Artan ve gelişen ürün portföyümüz.

Palet streç film ve Balonlu naylon ile başlayan ürün çeşitliliğimiz Gebze Ambalaj Makina Pazarlama firmasını bünyemize katmamızla birlikte makine ve ekipmanlar haricindeki paketleme malzemeleri başta olmak üzere yeni ürünler ile artmaya başladı.

Kuruluş çalışmalarımızı tamamladık ve şirketimizi tescil ettirdik.

Kuruluş için gerekli hazırlık çalışmalarımızı tamamlayıp Gebze Ticaret Odasına Kuruluş tescilimizi ve oda üyelik başvurumuzu sonuçlandırarak faaliyete başladık.

Sektöre farklı bakış açımızla yola çıktık

Klasik Ambalaj firmalarının yapılarından farklı olarak hizmet ve ürün sunduğumuz müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu doğru belirleyerek faaliyete başladık. Vizyon-Misyon hevesinde olmadan maddi kaygılardan sıyrılmış olarak Firma Anayasamız niteliğine sahip ve değişmez İlkelerimiz yol haritamız olarak en başında belirlendi.

16.05.2017 ... BAŞLADIK