Alternatif paketleme çözümü Ondule Karton

Ondüle Karton 1 adet düz kağıdın üzerine 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile 2 kağıdın birleştirilmesinden oluşturulmaktadır.

Değişik ebatlarda çeşitli ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan bir materyaldir. Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında, sarım ve paketleme malzemesi olarak kullanılır. Ondüle ile; Mobilya firmaları, Yapı firmaları, Alüminyum profil firmaları ve daha bir çok sektörün üreticileri başarılı bir şekilde ürünlerini korumakta ve sevk etmektedirler. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu inşaat tadilat işlerinde zemin ve boya koruma amacıyla da kullanılmaktadır.

Avantajları

Darbelere karşı maksimum koruma
Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir.
İhracat paketlemelerine uygundur.

Kullanım alanları

Değişken ürün paketlemelerinde, istif aralarında seperatör olarak, İnşaat, dekorasyon, tadilat alanlarında granit, mermer ve parkelerin üzerlerine serilerek çizilme, kırılma ve hasara karşı koruma amaçlı kullanılır.

Çeşit ve ölçüleri

Mikro Dalgalı Ondule karton m² ağırlığı 240 gr/m² oluklu ince kağıttan yapılan ürünümüz, Kalın Dalgalı Ondule karton ağırlığı 400 ve 850 gr/m² olup kalın kağıttan yapılan ürünümüzdür.

Paketleme ve en az satış

Her iki tip Ondule kartonun standart rulo genişliği özel talep bulunmadıkça 122 cm. genişliktedir. Rulo uzunlukları 35-50 mt. yaklaşık ağırlıkları 16-24 kg. arasındadır. Yoğun kullanılan kalın dalgalı ondule 122 cm. genişliklerde stoklarımızda bulunmaktadır. En az satış miktarı 5 rulo (22-24 kg.) olan Ondule karton ürünümüzün stok dışı ölçüler için en az satış miktarı 500 kg. olarak yapılmaktadır.


Ürün Galerisi

daha fazlası

Fabrika Satış Mağazamız
Mesai Saatlerimiz

  • Ofis : Hafta içi - 09:00 / 17:00
  • Mağaza : Hafta içi - 10:00 / 18:00
  • Öğle Tatili : 12:30 / 13:30
  • Cuma Tatili : 12:30 / 14:30
    (Cuma Mesai sonu - 18:00)
  • Hafta Tatili : Cumartesi / Pazar