Makinelerimiz, kullanım ve özellikleri

Ambalajlama ve Paketleme Makinelerinin kullanımı, özellikleri, bakım ve farklı önerileri içeren yazılarımızı bu sayfada bulabilir, detaylı bilgi taleplerinizi İletişim Formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.


Çemberleme Makineleri

Palet çemberleme makinesi TRANSPAK TP 202 MH, yatay palet çemberleme isteyen pratik mobil cihazlardır. Meyve ve sebze kutuları, beton bloklar ve karton kutu yüklü palet için uygundur. Makinenin her iki tarafında bulunan kontrol paneli sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Otomatik Çemberleme Makineleri

Ürün parametreleri Ürün parametreleri:Kaynak seviyesi - manuel hareket 190 - 2000 mm
Kaynak ısıtma elemanı : Polipropilen
Çember genişliği 9 - 15.5 mm,
Çember gerginliği 15 - 55 Kg
Güç kaynağı 220 V / 50 Hz
İsteğe bağlı - akü güç kaynağı
Maks. Makine ölçüleri [w / l / h] 970 x 1100 x 2520 mm
Ağırlık makineleri 260 kg

Çeşitli amaçlar için her türlü sektörlerde kullanılabilir. Günümüzün işletmelerimizde en önemli ihtiyaç halinde gelen çemberleme işlemi beraberinde Başarılı bir sektör oluşmasını sağlamıştır ayrıca yarı otomatik çember makinası piyasada en çok kullanılan üründür Yukarıda gördünüz yarı otomatik çember makinası belli işlevleriyle diğer makinaları ayıran teknik özellikleri vardır. Açık çerçeve zincirli tipi yarı otomatik çember makinası. Tayvan,da üretilmektedir. Yarı otomatik çember makinaları artık tüm endüstriyel uygulamalar için düşük maliyetli kolay kullanımlı pratik makinadır. Kasa tipi açık olan kulanım açısından çember takmayı kolay bir şekilde uygular ve kullanıcıya dayanıklı zincir sistem, Mekanik ve dayanıklı kasasıyla 30kg taşıma ve ürün bağlama kapasitesine sahiptir.

Masa Tipi Çemberleme Makineleri

Çember Genişliği : 6-16 mm.
Çember Gerginlik Ayarı : 15-45 kg.
Net Ağırlık : 85 kg.
Güç Gereksinimi : 220 V 50/60 Hz 1 Ph

Polyester (PET) çemberleme, tüm plastik çemberleme malzemelerinin en katı malzemedir. PET en büyük gücü sunarken, ağır yüklerde sıklıkla kullanılır. PET çemberleme ürün grubumuz için çemberleme aletimiz Gergi, Keçe, Kombinasyon Aleti, Akülü Alet ve Kayış Püskürtücüsü içerir.

Çemberleme El Aparatları