Kağıt ve Flex Levha ile Takviyeli Balonlu Naylon

Bir veya daha çok malzemenin (kağıt, karton, pe flex levha) balonlu naylon ile yapıştırılıp, bir yüzey üzerine kaplanmasına laminasyon denir. Mukavemeti arttırmak, malzemelere geçirgenlik veya bariyer özelliği sağlamak, yumuşak dokunuşlu veya daha sert, dayanıklı yüzeyler elde etmek için farklı laminasyon teknikleri uygulanmaktadır.

Balonlu naylonun koruyuculuğunu arttırmak, mukavemet kazandırmak, desen ve baskı yapmak, yumuşak ve hassas yüzeyler elde etmek için, balonlu ambalaj üzerine (Sülfit Kağıt, Kraft Kağıt, her türlü kağıt) lamine edilebilmektedir.Özellikle oto yedek parça, makine parçaları gibi ağır malzemeler, File ile Takviyeli, Kraft kâğıt Lamineli Balonlu Ambalaj Malzemesine sarılarak rutubet ve nemden korunacağı gibi ilave bir kutuya veya ambalaj malzemesine de ihtiyaç kalmayacaktır. Ayrıca evden eve taşımacılıkta taşınan ağır eşyalar da rahatlıkla başka bir ambalaj malzemesi gerektirmeden Kraft kâğıt Lamineli Balonlu Ambalaj Malzemesi ile sarılarak daha emin ve sağlıklı bir şekilde defalarca kullanabilecektir.

Polietilen flex levha lamineli balonlu naylonlar daha çok hassas ürünler için kullanılmaktadır. Bu sebeple sadece balonlu naylon ürünlerin yeterli olmadığı ürünlerde ambalajda balonlu naylon ambalaja şilte lamine edilerek güçlendirilebilmektedir. Özellikle hassas ürünler zarar görmeden korunmuş olur..

Avantajları

Darbelere karşı maksimum koruma
Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
Ekstra güçlü, arttırılmış yoğunluk
İhracat paketlemelerine uygundur.

Kullanım alanları

Evden Eve ve Uluslararası Nakliyat Sektör Firmaları, Otomotiv, Mobilya, Mutfak - Banyo - Seramik, Tabela, Totem, Stant gibi çeşitli Reklamcılık sektörleri ürünlerinde kullanılır.

Çeşit ve ölçüleri (mm.)

Takviyeli Balonlu Naylonlar 100 ile 320 gr./m² arası ağırlık, genel olarak 150 ve 160 cm. genişliklerde üretilmektedir. Taleplere bağlı 100 - 200 cm. arası genişliklerde üretilebilirler. Logo gibi baskılar uygulanabilmektedir.

Paketleme ve en az satış

Tüm ebatlarda 30 mt. (11-25 kg.)

Genel genişliklerde (100, 150,160 cm.) 10 rulo, özel genişliklerde ise en az 20 rulo satılır. Küçük ve büyük balonlu naylonda uygulanabilmektedir.

Toptan Satış Ürünü / Bu ürün perakende satılmamaktadır.


Ürün Galerisi

daha fazlası

Fabrika Satış Mağazamız
Mesai Saatlerimiz

  • Ofis : Hafta içi - 09:00 / 17:00
  • Mağaza : Hafta içi - 10:00 / 18:00
  • Öğle Tatili : 12:30 / 13:30
  • Cuma Tatili : 12:30 / 14:30
    (Cuma Mesai sonu - 18:00)
  • Hafta Tatili : Cumartesi / Pazar