KARTON KOLİ

Karton koli, oluklu mukavva kağıtlarından üretilen, boy en ve yükseklik ölçülerine sahip eşyaların paketlemesinde kullanılır. Oluklu mukavva karton koli, içine giren ürünü paketlemenin yanı sıra gelebilecek dış darbelere karşı korur ve oluklu yapısı sebebiyle ambalajın içinde hava sirkülasyonu sağlar.

Yüksek dayanımı sayesinde taşıma amaçlı alanlada kullanım bulan bir karton kutu çeşididir. Ençok sıklıkla kullanım bulduğu alanlar olarak depolama amaçlı arşiv kolisi, taşıma kolisi ve askılı koli sayılabilir.

Gıda, Elektrik, Mobilya, Otomotiv, Plastik, Kimya, İlaç, Beyaz Eşya, Taşımacılık, Tekstil, Matbaa gibi sektörlerde taşıma, saklama, kırılma ve hasara karşı koruma için kullanılır. Darbelere karşı maksimum koruma Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir. Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir. İhracat paketlemelerine uygundur. Nakliye ve stok aşamasında malzemenin kolay taşınması, zarar görmemesi ve ağırlığın eşit dağılımına katkı sağlamaktadır.

Ev Taşınma

Ev taşınmalarında Çift oluklu karton koliler çok yönlü ve güvenilir bir nakliye çözümü sunar. 40-60-40 cm ebatlı çift oluklu kolimiz yüksek kaliteli oluklu mukavvadan üretilmiş olup, çok ağır eşyaları rahatlıkla kaldıracak kalitededir. Özellikle, mutfak eşyaları, tabak, çanak, bardak gibi gereçlerin taşınması amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte, eşyaların kırılma hassasiyetine göre, kutuya yerleştirmeden önce koruyucu sargı malzemelerle ambalajlanması da tercih edilebilir.

Taşıma, Taşınma, Tekstil ve E ticaret kargo gönderileriniz için tercih edebilirsiniz. Ofis Taşıma Faaliyetleri Ofislerde dosya taşıma faalietlerinde Çift oluklu karton koliler çok yönlü ve güvenilir bir nakliye çözümü sunar. Taşıma, Taşınma, Tekstil ve E ticaret kargo gönderileriniz için tercih edebilirsiniz.

İş yeri taşıma kolisi ve ofis taşıma kolisi:

İş yeri taşıma amacıyla olsun ofis malzemelerinin taşınması amacıyla olsun, Taşınma kolisi, ortalama olarak nitelendirilebilecek eşyaları taşımak için kullanılan en yaygın kolidir. Özellikle arşiv kolisi ve dosya kolisi olarak kullanılmaktadır.

Gıda taşıma kolisi:

Taşınma kolisi, büyük gıda kolisi ve gıda kutusu olarak da gıda ürünlerinin taşınması amacıyla da kullanılabilmektedir. Kumanya kolisi, erzak kolisi olarak kullanımı da söz konusudur. Kısaca; 40x60x40 ebatlı çift oluklu koli, gıda ürünlerinin taşınması, erzak taşınması, kumanya paketlenmesi, ev taşıma, taşınma, işyeri taşıma, iş yeri taşınma durumlarında eşyaların zarar görmeksizin taşınmasına olanak veren bir kolidir.

 

Ürün Özellikleri

 • Ürün Grubu:Karton Ambalaj
 • Genişlik: (cm)Min. 30 - Max. 120
 • Yükseklik: (cm) Min. 30 - Max. 120
 • Uzunluk: (cm.) Min. 30 - Max. 120
 • Kullanılan Alanlar:Ev / Ofis / E Ticaret
 • Hammmaddde Türü:(Kraft+Testliner)
 • Paket Tipi:10 ad. Bağ
 • Satış Birimi:Ad.
 • En Az Satış:500 Ad.
 • Stoklu Ürün:60x40x40x cm.
 • Stok dışı termin: 7 / 10 işgünü

***Görseller Özel üretim olup Standart üretim ürünleri farklılık gösterebilir.