Hızlı ve pratik paketleme Oluklu Karton Koli

Karton koli, oluklu mukavva kağıtlarından üretilen, boy en ve yükseklik ölçülerine sahip eşyaların paketlemesinde kullanılır. Oluklu mukavva karton koli, içine giren ürünü paketlemenin yanı sıra gelebilecek dış darbelere karşı korur ve oluklu yapısı sebebiyle ambalajın içinde hava sirkülasyonu sağlar.

Yüksek dayanımı sayesinde taşıma amaçlı alanlada kullanım bulan bir karton kutu çeşididir. Ençok sıklıkla kullanım bulduğu alanlar olarak depolama amaçlı arşiv kolisi, taşıma kolisi ve askılı koli sayılabilir.

Avantajları

Darbelere karşı maksimum koruma
Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir.
İhracat paketlemelerine uygundur.

Kullanım alanları

Gıda, Elektrik, Mobilya, Otomotiv, Plastik, Kimya, İlaç, Beyaz Eşya, Taşımacılık, Tekstil, Matbaa gibi sektörlerde taşıma, saklama, kırılma ve hasara karşı koruma için kullanılır.

Çeşitleri

Tam Kapaklı Koli, Yarım Kapaklı Koli, Seperatörlü Koli, Özel Kesimli Koli, Tutmalı Koli, Kapaklı Koli, Kilitli Tava Kolisi, 5 Panelli Sarma Kolisi, Arşiv Kolisi, Erzak Kolisi, İhracat Kolisi, Tekstil Kolisi, Özel Kesimli Kutu, Mikro Kutu, Lahmacun ve Pizza Kutusu, Tabanı Kilitli Kutu, Geçme Tabanlı Kutu, 4 Renk Baskılı Koli

Paketleme ve en az satış

Çift oluklu (Dopel) taşıma kolilerinden yoğun talep edilen 60x40x40 cm. ve 40x30x30 cm. ölçüleri stoklarımızda süreli bulunmaktadır. Bu ölçülerden en az 10 ad./1 bağ satın alabilirsiniz. Talep edilen özel ölçü koli satışımız ölçülere bağlı olarak en az 100-1.000 ad. olarak üretilmektedir.


Ürün Galerisi

daha fazlası

Fabrika Satış Mağazamız
Mesai Saatlerimiz

  • Ofis : Hafta içi - 09:00 / 17:00
  • Mağaza : Hafta içi - 10:00 / 18:00
  • Öğle Tatili : 12:30 / 13:30
  • Cuma Tatili : 12:30 / 14:30
    (Cuma Mesai sonu - 18:00)
  • Hafta Tatili : Cumartesi / Pazar