Karton Ambalajlar


Karton Ambalajlar alt marka web sitemiz

Karton ambalaj ürünlerimizden Karton köşebent Standart ve Neme dayanıklı olmak üzere iki farklı çeşitte üretilmektedir. Standart Köşebentlerimiz; Paletlerin dayanıklılığını arttırarak yükleme, nakliye ve stok sırasında ürünlerin maksimum şekilde korunmasını hedefleyen tüm sektörlerde kullanılmaktadır.
Karton köşebent'ten preste kesilip şekillendirilen Kilitli Köşebent Ürünümüz Puzzle şeklinde birbirinin içine geçen kilit sistemi ile kolay uygulanabilme olanağı sunar. Başta beyaz eşya sektörü olmak üzere nakliye ve stok sırasında iki yada üç ürünü veya paleti üst üste konması gereken tüm sektörler tarafından kullanılır.

Ondule karton ürünümüz; bir adet düz kağıdın üzerine bir adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden oluşturulmaktadır. Çeşitli ürünlerin ambalajında kullanılan bir üründür. Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında, sarım ve ambalaj malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ondule ile ; Mobilya firmaları, Yapı firmaları, Alüminyum profil firmaları ve daha bir çok sektörün üreticileri sağlıklı bir şekilde ürünlerini korumakta ve sevk etmektir.

Karton Koli ve Kutu ürünlerimiz kullanım amacına uygun olarak, farklı kalite ve gramajda kâğıt ve dalga seçimi ile, çeşitli kalitede oluklu mukavva elde edilebilir. Oluklarının özelliklerine göre, başlıca tek dalga oluklu mukavva türleri A,B,C,E olmak üzere dört tanedir. Bunlar kendi aralarında: E+B, B+A, B+C gibi birleştirilerek çift dalga; E+B+B, B+C+C, A+C+B, C+B+E gibi birleştirilerek üç dalga mukavvaları oluştururlar.

Görüşme Talep Edin
 • ÖZELLİKLER
  • Ekonomik
  • Kullanışlı
  • Pratik
  • Tam Koruyuculuk
 • HAMMADDE

  KAĞIT (KARTON)