Erguvan Ambalaj'da kariyer

Sektördeki yolculuğuna 2007 yılında başlayan Erguvan Ambalaj Koruyucu Ambalaj ve Paketleme alanlarındaki yatırım ve faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Ulusal ve Uluslararası rekabet ortamında, yeni yatırımlarımızla büyüyerek güçlenmenin kurumsallaşma ile mümkün olacağının bilinciyle kısa zamanda yakalamış olduğumuz başarı, göstermiş olduğumuz bu ilerleme, yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın değerli katkılarının doğal bir sonucudur.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda önemli paya sahip olan, sağlam altyapımızın yanı sıra kurumsallığımızın ve özveri ile çalışan profesyonel Erguvan Ambalaj ekibimizin arasında siz de yer almak isterseniz www.erguvankariyer.net adresinden açık pozisyonlarımız için başvuru yapabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilecektir.


Çalışma Konumu: Fabrika İş Birimi: Üretim

Firmamızın üretim çalışmaları, Polietilen hammadde (granül) ile imal edilen Balonlu Naylon Rulo, Düz Naylon Rulo, Shrink Naylon Rulo üretim Makine kullanımını, Balonlu ve Düz Naylon ürünlerinden Hazırlanan Torba ve Jumbo boy Palet Streç ürünlerden El ve Makine tipi Palet Streç Film yarı mamul imalatlarını kapsar. Depolama çalışmalarımız üretim ve paketlemeden gelen ürünlerin istiflenmesi, stok takibi ve kontrolünü sağlayarak raporlama faaliyetleri yerine getirilir.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Merkez Ofis İş Birimi: Satış

Satış ve Pazarlama faaliyetlerimiz yeni müşteri belirleme, yeni ve mevcut müşteriye ürün tanıtımı, satış sonrası ürünün teslim ve kullanım süreçlerini takip, gerekli durumlarda ürün iyileştirme ve alternatif geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Merkez Ofis İş Birimi: Planlama

Proje bölümümüz özel ambalaj tasarımları ve mevcut ürün geliştirmeleri çalışmaları kapsamında çizim, modelleme (prototip) ve numune çalışmalarını gerçekleştirir. Planlama bölümümüzde ise üretim ve sevkiyat planlama faaliyetleri yerine getirilir.

<

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Merkez Ofis İş Birimi: Muhasebe

Muhasebe birimimizde faturalandırma faaliyetlerinin yanı sıra ön muhasebe kayıtları, vergi ve benzeri resmi evraklama çalışmaları yerine getirilmektedir. Finans birimimizin faaliyetleri içerisinde ödemeler, tahsilat takipleri, firmamızın finansal durumunu içeren düzenli raporlama ve analiz çalışmaları gibi dinamik çalışmalar bulunmaktadır.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Merkez Ofis İş Birimi: Satın alma

Satın alma birimimizin faaliyetleri hammadde fiyat araştırma ve satın almalarını, nakliye ve benzeri gönderi araştırmalarını, idari ve imalat gereç satın almalarını, araç ve makinelerin parça ve benzeri satın almaları kapsamaktadır.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Fabrika İş Birimi: Üretim

Kalite Kontrol birimimiz üretim ve numune çalışmalarımızda ürünlerin standarda uygunluğunu, birimimizde yer alan Kalite Güvence çalışanlarımız ise sahip olduğumuz Kalite Sertifika gerekliliğinin takibi ve kontrolü faaliyetlerini yerine getirir.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Depo İş Birimi: Lojistik

Paketleme bölümümüzde üretimden gelen ürünlerin birim kontrollerinin sağlanmasının sonrası paketlenmesini ve istiflenmek üzere depolarımıza iletilmesini kapsamaktadır. Sevkiyat birimimiz satış bölümümüzden gelen siparişlerin hazırlanıp sevk edilmesi çalışmalarını kapsamaktadır.

İş Başvurusu Yapın

Çalışma Konumu: Mağaza İş Birimi: Satış

Merkez ve Satış ofisimize bağlı mağazamızda toptan dışı ve bireysel satış faaliyetlerini gerçekleştirir, Yeni katılan Ambalaj Market personellerine gereken bilgi ve tecrübelerini aktarır.

İş Başvurusu Yapın