Neler Yapıyoruz

Firmamız başta koruyucu ambalajlama olmak üzere paketleme ve sevkiyat aşamasındaki endüstriyel ürünlere yönelik ambalajlama ürünleri ile makine ve ekipmanlar geliştirmektedir. Önemli bir bölümü polietilen (plastik) malzemelerden imal edilen ürünlerimizin bir kısmı kağıt ve karton ürünlerden bir kısmı ise makine ve ekipmanlardan oluşmaktadır.Ürün Çeşitlerimiz

Pe Koruyucular

Kenar, Köşe, Boru Koruyucu, Flex Levha, Torba

Balonlu Naylon

Standart, Ekonomik, Nakliyeci, Büyük, Lamineli

Çember Şeritler

Polyester, Lifli, Plastik, Toka, Köşebent, Makine

Karton Ambalajlar

Karton ve Kilitli Köşebent, Kutu, Koli, Seperatör

Palet Streç Filmler

Standart, Makine, Dilimli, Renkli

Yalıtım Ürünleri

Folyolu Balonlu, Metalize Flex Levha

Gelştirilmiş Balonlular

Renkli Balonlu

Kutu içi Koruyucular

Kutu Dolgu Köpüğü

satış kanallarımız

Merkez ofisimize bağlı olarak faaliyet göstermekte olan Satış mağazamızda uygun ve yerinde teslim fiyat avantajları ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
Sürekli müşterilerimize yıllık sabit fiyat anlaşması ve tedarik sözleşmeleri ile tanımladığımız cari hesaplar ile toptan tedarik hizmeti vermekteyiz.
Ürünlerimizin tüm özelliklerini inceleyip internetten sipariş verip ödeme yapabileceğiniz Online satış mağazamız 7/24 hizmetinizde.

Erguvan Ambalaj Net Market

Toptan satışını yapmış olduğumuz Ambalaj ve Paketleme ürünlerimiz ile Makineler ve Ekipmanların Toptan dışı ve Bireysel satışını sağlamak amacıyla kurduğumuz Erguvan Ambalaj Net Market ile siparişlerinizi online olarak kolayca verebilirsiniz.

Bireysel ambalajlama ürünleri ile makina ve ekipman taleplerini karşılayabilmek amacıyla 2012 sonunda başlatıığımız çalışmalarımız sonucu Mayıs 2013'te Erguvan Net Market adıyla faaliyet gösterdiğimiz Online satışlarımız Eylül 2014 itibariyle Erguvan Ambalaj Net Market olarak devam etmektedir.

Hakkımızda

Hızlı Ulaşım

  • Adres: 1054 sk No:15/A, Arapçeşme mh. Gebze - Kocaeli

  • Telefon: (0262) 643 26 62

  • WhatsApp: (0507) 507 58 09

  • E posta: info@erguvanambalaj.com

Sosyal Medya