On yılı aşkın süredir doğru ürün ve çözüm zamanında hizmet kalite ve yenilikçilik geliştiren rekabet sosyal sorumluluk anlayışıyla çalışıyoruz.

16 Mayıs 2007'de bölgesel olarak Endüstriyel Ambalajlama çözümleri sunmak amacıyla faaliyete başladık. Marmara bölgesi geneline adrese teslim sistemi diğer bölgelerde kargo ve nakliye şirketleri üzerinden hizmet vermekteyiz.


ERGUVAN AMBALAJ

Koruma ve Sevkiyat ambalajlaması konusunda pazarlama ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz arasında ; Karton Köşebent çeşitleri, Balonlu Naylon, Pe Köşe Koruyucular, Pe Kenar koruma ve Boru izole profilleri, Palet Streç Film, Pe Flex Levha (Parke altı Şilte), Karton Seperatör, Ondüle Karton, Kilitli Karton, Endüstriyel bant çeşitleri, Şerit çemberler ve ekipmanları ile çeşitli Sarf malzemeler bulunuyor.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin yanı sıra ayrıca bu ürünlerin kullanımında yardımcı makineler ile diğer gerekli ekipmanların pazarlama ve satışını sağlamaktayız.

2013 yılı sonlarında başlattığımız Online Ambalajlama Ürünleri satış sitemiz; Erguvan Ambalaj Net Market ile mevcut ürünlerimizi Perakende ve Bireysel kullanım için satışa sunduk. Toptan satışın yanında toptan harici satış sistemimizin E-Ticaret şeklinden biri olan Erguvan Ambalaj Net Market üzerinden alışveriş yapabilirisiniz. Mevcut ürünlerimizi ayrıca Firmamızın diğer E-Ticaret sitesi olan Erguvan Net Market'ten de online olarak satın alabilirsiniz.

2015 yılı içerisinde gerçekleştirilmek üzere çalışmalarına başladığımız Erguvan Ambalaj Marketlerin ilk adımı olan Fabrika Satış mağazamız markamız bünyesinde faaliyete başlamış olup toptan harici ürün tedarik etmek isteyen bireysel ve alt toptan müşterilerimize avantajlı fiyatlar ile ürün ve hizmet sunmaktadır.

Güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için bizi Kurumsal bilgi sitemiz erguvanambalaj.info ve Resmi bilgi ve blog sitemiz erguvan.info üzerinden takip edebilir yada E-Bülten abonemiz olabilirsiniz.


BAŞLANGIÇ HİKAYEMİZ