Belge ve Sertifikalarımız

                    

Üç ayrı ambalaj sınıfında marka tescili olan markamız ürün kalitesi ve hizmet noktalarında denetlenebilirliğe önem vermektedir.

Iso 9001 ve Iso 14001 kalite standartlarında ürün satışı yapmakta olan firmamızda iç bünyemizde oluşturulmuş kalite kontrol ekibimiz tarafından ürün kalitemiz sürekli kontrol altında tutulmakta üretim yada paketlenme aşamasındaki problemler anında tesbit edilerek giderilmektedir.

Firmamız ürün kalitesinin yanında hizmet kalitesini de sürekli arttırma çabası içerisinde olup iş akış programlarımız düzenli olarak takip edilip denetlenmektedir. İç ve dış denetlemelerin yanında müşterilerimizin önerileri doğrultusunda hizmet kalitemiz geliştirilmekte düzenli ve hızlı iş akışı sağlanmaktadır.

Firmamızın sahip olduğu sertifika ve belgelerimizi görmek, kalite sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kurumsal bilgi ve blog sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın ürün ve hizmetlerimize dair kalite sistemleri hakkında görüş ve önerilerinizi bize iletişim formumuz aracılığıyla iletebilirsiniz.

Hakkımızda

Hızlı Ulaşım

  • Adres: 1054 sk No:15/A, Arapçeşme mh. Gebze - Kocaeli

  • Telefon: (0262) 643 26 62

  • WhatsApp: (0507) 507 58 09

  • E posta: info@erguvanambalaj.com

Sosyal Medya